اخبار > حمایت از مقالات منتشره در حوزه علوم شناختی  چاپ        ارسال به دوست

حمایت از مقالات منتشره در حوزه علوم شناختی

حمایت از مقالات منتشره در حوزه علوم شناختی

ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی به منظور حمایت از فعالیت­های پژوهشی مرتبط با علوم شناختی به نویسندگان مقالات ISI جایزه تشویقی اعطا می­ کند.

روند اجرایی آیین نامه حمایت مقالات ISI:

مقالات چاپ شده در مجله ISI در حوزه علوم شناختی که به نام جمهوری­ اسلامی ایران ثبت شده، مشمول این حمایت هستند. تطابق موضوع مقالات با علوم وفناوریهای شناختی در کمیته علمی ستاد بررسی شده و پس از تایید آن مشمول دریافت حمایت تشویقی خواهند شد.

درخواست حمایت می­ بایست از طریق سیستم آنلاین حمایت تشویقی به آدرس https://cogc.ir/ و توسط نویسنده مسئول (Corresponding Author) یا اولین نویسنده ایرانی مقاله به ستاد ارائه شود. ستاد برای هر درخواست حمایت تشویقی کد رهگیری در اختیار درخواست کننده قرار می­ دهد تا از آن برای پیگیری وضعیت درخواست استفاده نماید.

مدارک مورد نیاز برای درخواست :

برای ثبت درخواست در سیستم آنلاین، فایل PDF مقاله چاپ شده در سربرگ مجله و تائیدیه نویسنده مسئول ( در صورتی که فرد درخواست دهنده فردی غیر از نویسنده مسئول باشد) مورد نیاز است.
یادآوری: درخواست حمایت تشویقی فقط از طریق ثبت نام آنلاین قابل انجام و پیگیری است و مدارک ارسالی از طریق پست الکترونیک و بدون کد رهگیری بررسی نمی شوند.

 

 آیین نامه حمایت از انتشار مقالات نمایه شده در پایگاه اطلاعاتیISI 

راهنمای ثبت درخواست حمایت از مقالاتISI

فرمت نامه تائیدیه نویسنده مسئول

 

 

 


١٠:٤٤ - 1398/08/04    /    شماره : ٢٤٢٩٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٣خروج